UWL150-M52 24mm Ultra Geniş Açı Islak Lens
31.334,49 TL
Marka
Stok Kodu
UWL150-M52 24mm
Kargoya veriliş süresi
2-4 Gün
Havale
30.707,80 TL (%2,00 havale indirimi)
3.365,06 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Paylaş :
X-ADVENTURER SGC WETLENSES UWL150-M52 24mm Dönüşüm Lensi, birçok kompakt kamera kabini için ultra geniş açılı bir lens seçeneğidir. 24mm lens ve 52mm montaj şekli ile 150 derece görüş alanı sunar. Lens, Olympus TG3, TG4 , TG5, TG6 ve TG7 kamera için mükemmel bir şekilde çalışır.
Ayrıca WETLENSES UWL150-M52 24mm, adaptör (Yükseltme) Halkası 52-67 ile birlikte gönderilir. Halka, muhafazaya takılı olarak gelir ve herhangi bir 52 mm ve 67 mm dişli kamerayla çalışır.
Özellikler:
Lens Yapısı: 5 öğe ve 5 grup (4G1P)
Büyütme: 0,47X
Uyumlu Kamera (en fazla): 1/2″ Kamera Sensörü (boyut: U6 mm x G 4,8 mm), 24 mm (35 mm Eşdeğeri) ve f/1,4 Lens
Görüş Alanı Konuşma: 24mm=>150° / 28mm=>127° / 35mm=>103,6°
Kubbe Lensi: Optik Sınıf Polikarbonat Reçine
Cam/Kaplama: Optik Cam / Çok Katmanlı BBAR Kaplama
Malzeme: Tip II Eloksallı Alüminyum
Montaj: M52 x P0.75 Konu
Boyutlar: Ø150 x 88mm
Ağırlık: 690g (Hava) / 255g (Sualtı)
Dalış limiti: 60 metre
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
UWL150-M52 24mm Ultra Geniş Açı Islak Lens UWL150-M52 24mm